ÖVRIGT / Mattor / N.v persisk 5576020
nr 557 6020
N.v persisk
Antik, 83x132, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, lagningar, kortsidor saknar ngn knutrad, even partly heavier weat, repairs, both ends missing a few rows of knots
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 december 2008
8/12 15:56:36